بازدید استاندار البرز از شهرک صنعتی غیردولتی خوارزمی ماهدشت

به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی غیردولتی خوارزمی ماهدشت مجتبی عبداللهی روز سه شنبه مورخ 1400/12/3 در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از شهرک صنعتی غیردولتی خوارزمی ماهدشت بازدید نمود و در جریان مسائل و موانع موجود در مسیر توسعه و پیشرفت شهرک قرار گرفت.

عبداللهی با اشاره به کمک به حفظ صنایع فعال در شهرک اظهار داشت که مسیر رشد و پیشرفت شهرک باید در دستور کار سریع قرار گیرد و موانع موجود رفع و پتانسیل های شهرک شناسایی و در جهت ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.

استاندار البرز بیان داشت بررسی کارشناسی و دقیق مسائل شهرک و رفع مشکلات آن از جمله موضوعات استانداری البرز می باشد.

در این دیدار حیدرپور مدیر عامل شهرک ضمن ارائه گزارش در مورد مسائل پیش رو گفت: در این مجموعه تلاش داریم در ارتباط با صنعتگران با تسهیل مسائل گامی در جهت حفظ اشتغال و توسعه واحدهای تولیدی برداریم.

وی یاآور شد : مشکلات زیرساخت شهرک از جمله شبکه فاضلاب، توافق با مالکین و  بازگشایی معابر، دسترسی های ورودی شهرک، احداث کمربندی و  تأمین پایدار آب و برق و گاز صنایع از جمله مسائل مهم شهرک صنعتی ماهدشت می باشد.

مدیرعامل شهرک در ادامه اظهار داشت که مساعدت و کمک و همکاری دستگاههای دولتی و خدمات رسان گامی در جهت پیشبرد اهداف و پیشرفت شهرک می باشد.

شهرک صنعتی غیر دولتی خوارزمی ماهدشت با مساحت 250 هکتار در سال 1397 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت جواز تأسیس گرفت و صنایع عمده ای چون سلولزی، غذایی، فلزی، بسته بندی و خدماتی به فعالیت مشغول هستند.

 

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *